Live Traffic Feed

UnikKatil
UnikKatil

18/02/2006

UnikKatil Photo - Pictures

Unikkatil Pictures / Photos Those are some pictures of Unikkatil a.k.a Albanian Rrebel, who is also the Founder of the TBA - The Bloody Albos Click here for more information about TBA . This is the man, who is full of rhymes and beats that can cick some real bitch asses!!Wishin short time, he got famouse all over the world where albanian [ Red & Black ] people live. He is "njeri i qart" so albanain people say... if your one of those then you know what the f*ck I am talking about, dont you "njeri"

95 comments:

yo unikkatil is the real mother fucker aint no mother fucker fuck with him you fuck all hoes fake ass rapers dont fuck with TBA. ALBOZ FOR EVER

Pse Unikkatili nuk guxon me dis 50 in po e dis t3

Unikkatili nuk e diss 50 Centit se tipi menon me qite naj kange me to ahaahahha

hehehehehehe aj nuk ka shanc me pa 50Centin hiq jarani jem ... hehehehehehehehhehehehehehehe ...

ubikkat i fort je ama shka me KRYQ FUck You Bitch MotherFucker

ey ai e ka kryqin se eshte katolik.E bre nonen qaj pi ju qin nonen krejtve a;).Mothafuckerz

hey unikatil you are the best.linda
love you

Unikkatil je me i miri, je me i forti, un te adhuroj, je idhulli im, vazhdo keshtu. Emi

Hej UniKKatiL Je Ma i Forti ... E Ndesh Me Kryq E Pa Kryq I Kalle Krejt ... Edhe Ju Mos Ma Thini Shume Me Keta Kryqa Se Ju Virri Ne Ta ... Veq Vazhdo UniKKatiL You Are Nr 1.

Qka Po Ja Keni Inatin Bre ( UNIKKATILIT ) Ma I Forti Osht Edhe Sa Per 50 Centin ( UNIKKATILI ) Osht car Per To More Muta Qka K*** Din 50 CENTI Bre Me Rapovat Si Kur Te PALL ( KALI ) o Daj ( UNIKKATILI ) Osht ( Legend ) Per To Edhe Lene Njerin Rahat Ne Te Ban KENG Te Reja Se Spo Rihet Pa Kongt E Tina

-**- ][ - U - n i - KK - a - t - i - L - ][ -**-
a.K.a
-**- ][ - D - a - N - i - ][ -**-

BANYYYY XIG NENQIMMM hehehheh
hej unikkatil ( Whe Fuck Together a 50 PIG CENT )

O DANI KU JE BRE NANQO VALLA EDHE UNE TE PERKRAHI TY EDHE (UNIKKATILIN) SE QASHTU ESHTE TUNG TUNG NGA BANYYY NANQO. DANI

REBELL KARI MOS TE HAN SE MA I FORTI KUSH KARIN OSHT 50 CENTI JA QOFSHA ZEZAKIN ENONENS REBEL KING JE MOS TANIN VEQ PERPARA

50 cent qifsha ne to ska pas pun me shqiptar rebell king je ma i forti ne bot je edhe kush te shan ja qifsha at moter kari mos te han ma i forti king je ti MBRET LUAN I LUANVE JE AKA REBELL

reperat qer mendojn se hajn heker, rebeli çin femna dhe ato ja lypin ma teper...............
.........Ju po thuni se REBELI osht pimp?, aman ju se ndjeni REBELIN se aj osht KING........
...........ajo femna mendon se ka nji fraer e bon çka don, e un REBELI ja rreh fraerin, e ato e çijn dhe e bon kejt llom..!!

Oh REBEL me kenget e tuja me ke bo ti çe dhe une te shkruj to texte!!

Ti je ma i forti dhe vazdo keshtu si ja ke nis!! Dhe te lutna nisnja ma heret me do VIDEOCLIPA se na plase oh VIKTOR......!!!!!! ti na ke bo neve çi ne ty mos te harrojm de na tja nismi te kendojm.. HAJT TUNG NJIHERE the PEACE

JAM ARDIANI nga ZVICRA ( BASEL)

Hey Victori zemra jem, you are the King and you will always be the one..Ta ha zanin e ki shum te bukur!! I kalle armiqt e tu krejt vetem vazhdo..te pershendes shumm Valentina

Unikkatil
King of rap
mbreti i rrepit
ka me arrit cakun e vet
eshte me i qarrti
eshte me i miri
rebel a.k.a. unikkatil me ty dej ne fun shqipe

unikkatil dashni te madhe per ty dashni shumm te madhe i pari je 1

tung jam ardi nga dursi,UNIKKATIL eshte nje revolucion,revolucioni ka viktimat e veta por ka edhe fitoret e veta.repi juaj eshte si kokaine,shyqyr qe ekzistoni.....me respekt ARDI.

op op op UniKKatiiiiL je me i miiiiiiiiir
mos ta nin se i mbyte inatxhit mjer inatxhit e tu ahahah ata qe jan kunder teje ahahaha mjer ata
ama shajav motrat edhe nga nje her sikur ne kengen DOSTAT E VERTET inatxhive ahhhahaha ma kishe bo qefin ma kishe plotsu deshiren tjau kishe sha inatxhive motrat ahahahaha
hej je king king je UniKKatiL shum kshtu i qart shqipe me ty deri ne fun

how bout fuck all u suckers who say r not from albania wen girl asks where r u from. fuck al ya muther fuckers!!!!!!!!! YoUnG C HaHaHa

Rebel a.k.a Unikkatil eshte ma i forti o te qim none se po ju qi tonve at none en pidhhh se ska me rebelin joooooooooooooooooooooo

-**- ][ - U - n i - KK - a - t - i - L - ][ -**-

HEJ OU Viktor sa here qe te hypi ne kerr e leshoi muziken tande dhe harroi qe jam duke vozit 200km ne ore hajmelijat per dite po me vin te shpija hehe muzike te trend keni pershendetje Frasheri Holland

nanen npidh krejtve se e shajn kryqin. pisat e kqi edhe ju e keni pas kryqin po ju ka qi turki! e neve nuk ka mujt me na qi. vashdo viktor mos ta nin.

nanen npidh atynve se e shajn KRYQIN. edhe ju keni pas kryq bre muta, po ju ka qi turki familjen e tash kishe une musliman i karit! vashdo viktor mos ta nin.

viki zemer kta inatqoorrt dojn me kup krejt veq mir je ka ja bon se ata dohet mi myt krejt veq ty hiq mos ta nin bre shpirt se me ty jena .i love you .doruntina

HIP HOPI PO FILLON ME UNIKKATILIN SE QAJO QKA PASKAN BO SHQIPTART DERI SOT NUK TE KOKA KON HIP HOP PO "HOP HIP"

Yo Rrebel,je ka i qin me temel.

ur the best albanian rapper that exist, many compliments for uuuuuuuu

oooo jav qifsha NONEN KUSH THOT NAJ SEN KEQ PER T.B.A po then again only the ones qe adhurojn t.b.a'n hajn mut pa Nal se secili kish pas qef me kon ne t.b.a but fuck u all haters u all need to go back to u faggot ass boyfrends and take up ur butt biatch...BuLLy aka Smuya.Majstcis Squad from Manchester U.K p.s edhe sa per kryq sdi a po e nin katilin qe edhe ALLAH permend ne kanget e tina... so fuck all da hater's t.b.a SHqipes 4LIFE

cool_ priinci o hjvana po unikatili sen nuk vyn priinci usht hawer a aj jav nal shurren ne ventill a haahaha

www.unikkatil4ever.piczo.com
Kush ja ka Inatin Unikkatilit Motrat N'pidh ja qifsha

e kom ni koment teper t`trent,me intlekt pa intelekt po ia u thom direkt, pse s`vjen me knu live Viktori,ai s`osht qasi morri qe tutet veq kush fol per to permutet,jena shqipe t`verteta

hey Unikkatil you are the best rapper. arbnor

hej unikkatil je ma i forti kari mos ta nin se kejt rahovecin krah te djatht e ke ku te vin hajde edhe ne raohvec se shum te dojna ma i fort de 50 cent je se po tia qi nonen katynve te kosoves kush ta ka inatin tung shqipe

hej jom argumenti pi shoh do qe po te shajn kta e kajn pi inatit se kta noshta inatgjart i pagujn me pare veq mes met dsht se kta krejt te doin kush osht bethaq nuk e ngon UNIKKATILIN se ata qe e din qa osht repi keit e kuptoin po hajde ne kosov veq 4dit e majo ligjerata per rep hahahah

rebeli ne spot d12 - 40 oz

Per naivcat, edhe une jam musliman por feja e shqiptarit eshte SHQIPTARIA:

Hey..
Deshta veq tja tham nja 2 fjal viktorit ... bre vlla qysh e din ti e dim edhe na krejt tjert qe je ma i forti dhe ska kush qe tu afrohet... lej inatqort e mos ta humbin kohen se ata jan katunar pa jet dhe skan qka bajn e te kritikojn.. ti ec perpara rrasja atynev qyrrave... ti veq ec perpara edhe qysh e din edhe vet jan ba shume inatqor duhesh ti tash mu rujt kapak se mos po temtojn me ba najfar seni nty .. po nejse qija nanen atynev qi ta kan inati.. mos than kari se je tip edhe car veq vazhdo ... te pershendet Sweden...

hej unikatila lyp[ni me jav qi robt ne shpin jom

Un!KKat!l je ma i bukuri ma i miri ndsh per muzik ndesh per frajer Un!verzal bre daj e ju qe jeni AntiUn!KKat!l n`both me hokshit se Rebeli nuk o baba record`s po o BABA REPERS ok i qin kejt

Rebel@bloodyalboz.com Shyqyr qe dun Rebeli e ja zbardhi ftyren repit Shiptar me te vertet na deri tash nuk kokmi kon tu ngu rep Rebel je ma i forti kari mos te ha e kta qe te shajn veq le ta ngoj konekn ooooooooooo e ju qift nanan inatqorve ahha Rebel@bllodyalboz.com kush don me shtu diqk le t`me lam\jmrohet haha 1hemi

The only rapper that has no faults, cristal clear voice, outstanding performance.. and the lyrics man!! they're so well combinated with the music.
Simply outstanding..
I wish he could make some videos as well.. wonder wots stopping him>>?? i mean ive seen loads of pressioni and the others..

Albania the best!!!!

UnikKatil the Best Rapers

Hej Rebel je ma i bardhi ma i mri ma i bukuri Univerzal veq perpara hiqju ktyne kllosharve qe po folnin kot se po jav qi nanen 1hemi njerz
Rest In Peace brathers

hej i agree with tath guy that said feja osht sqiptaria edhe une jam musliman por katili i representon krejt shqiptarin dhe mos ma shani se robt ne pid*

ooooo viktor kur ke mu kthy ma se na ki kall te tonve..tan po mthojn te ka cmend ty unikkatili e po mthonje rebele po un po ndina krenareqe jom frymzu prej teje ska si ty mos ta han kari tung nga katilja

ooooo viktor kur ke mu kthy ma se na ki kall te tonve..tan po mthojn te ka cmend ty unikkatili e po mthonje rebele po un po ndina krenareqe jom frymzu prej teje ska si ty mos ta han kari tung nga katilja

Kretj reperat e ri,ti i ke frymzu/
Edhe krejt armiqt i ke bo me tu dorzu/

yo who the fuck is 50 cent man fuck that negga
hey unikkatil yuor the
best there was
the best there is and
the best there will ever be
nga dallas tx

Hey Viktori Lale Hallall je bo me njish se te gjithe mos te ndiej ca thon do qim
nones se jau qi nane me kar per gjak te kali le non po edhe familyn flm

heyy Shipet e Kosoves po kujeni mere ...
hey what sup dude u r the best one of SINGER
do you know what i did i was fight my dad about cuz i wanna be T.B.A. :p yehh dude see you guys
from dj-Danny from Canada Kitchener
www.TBA-dan.piczo.com
check this out dude ;)

heyy Shipet e Kosoves po kujeni mere ...
hey what sup dude u r the best one of SINGER
do you know what i did i was fight my dad about cuz i wanna be T.B.A. :p yehh dude see you guys
from dj-Danny from Canada Kitchener
www.TBA-dan.piczo.com
check this out dude ;)

hejj hejj i just wana sey something and this is gona be tha motha fuckinnn last time i'm writting bout unikkatil ..LISTEng up all of tha motha fuckinn bitchess who hates TBA ..d.m.th releb a.k.a unikkatil jav qift nanen per s'dekni dekni tvorr bre envalidat e nanes pidh bree robt gojjj jav qifsha kush ja ka inati UNIKKATILIT me gjith grup te vet.. po ku ka ma i fort se rebeli bree sa ja ka nis me repovat krejt jav ka qi nanen i la rat..mos hani mut shum a murrt vesh se ftyren kena me jav marr a kuptum,,kismet 2007 ne pranver unikkatillllllllll me grup te vetin ne kosoveeee EDHE LIVE aton tani ata qe hajn mut viki po tutet vikit si han KARI pre njeri gjall qe egziston ket tok bre budall bree.. keni pershendetje te FORTA NGA SHQIPONJA EDONA,FLAMURI,DHE BENNY nga chiciago ..ONLY for those who Are with us!! motha fuckazzzz but who hates us robt kena me jav qiiii ..trut tok kena me jav qit ju qe e urreni TBA'n muni veq karin e juv me pushit oki edhe ju pidhat e nanes muni mu qi mesveti lasbiankat e nanes pidh pidh pidh jav qifshaaaa...KLM NA FALNI PER SHPREHJE PO SPO KAM QARE.. tungii

unikkatilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

IS THA BESTTTTTTTTTTTTTTTTT
MOTHA FUCKAZZZZZZZZ
SE PO JAV QI ROBT N GOJJJJJJJJJJJJJJJJJJ BREEE

definitvisht UNIKKTILI oshte unik edhe nuk ka bir nane qi mund me ja kalu

hmm valla sdi qka je a me kryq a jo veq e di qe per rap 1 tkena se shqiptar rap s exists veq asi gay qe sdin as me rapovat... kshtu qe the best ti unkatil edhe me krejt TBA... veq vazhdo se me muzik tonen flej se me bo me mos me ngu para se me flejt garant gjith noten n onerr i knoj un...heheh hajgare se skom lidhje me rap un po masi ju kena juve boll edhe ma i forti je se pi shan krejt ren edhe me livrit spo guxojn.. hahahah i qart bre :)

edhe nime se i almost forgot qatyne qe po hajn mut n comments e po ju shajn garant ju jena asi qe bothen e keni t vogel e sju man me dal e me ja u thon tba qito sene n ftyr e masnej si anonim me commente e mos ja merrni vetes ftyren e mos hani mut ma shum se ashtu kshtu atybe sju han qka thoni ju...

pershendetje unikkat (viktor) te adhuroj shum. paq atyre qe jan me ty. Dhe vdekje atyre qe na e kan inat. je i mrekullueshum veq vazhdo keshtuma i miri je te adhuroj qao nga fadili nga lipjani. fadili_unikkatil@hotmail.com

kuje o shaban pollusha haha kuju kom o T.B.A mat vikshtit haha hajgare ska hajgare me tban a
he j kush jan ata bala qe pot ngucina bojanina apo nina. tung niher

hej oviki ae ke pa spo tin e dabell g bethatina me qi e ti jo ata pthojn qe jena mat fort e T.B.A
apo ni jo se uni katili apo ni po i perfshin krejt qijv none ti atynve dabell g se pom vilet kur pi permeni ooorrllllewwww

hey yo you'r the one.
keep it like that

OOOOOO SHQIPES CHAT SOO MUCH BREZZZZZZZ ... OOO AS ME DISS PI INATIT NUK DIN... REBELI E PERMAN ALLAHUN ME NI KANG T'INA

.. HOLY GHOST ALLAAAHHH YGBER UR ASS IS TOASTTTTT.....

GET UR FACTS RIGHT THEN DISS NCNCNC

REBEL IS THE KING N EVERYONE KNOWS IT

ooo viktor loqki jem ty tkom shpirt zemer gjithcka edhe pse me ty kur nuk kam fol kur nuk tkom pa edhe kerkush deri sot nuk po munet me marrit me mkuptu qe un ty po ndjej.kur ndegjoj kongt e tua pa marre parasysh se cılen un kaj.vec dıkush kur po te shan jom gjendje me hin gjak me qat njerı e sa shok e shoqe kom humb qe jom perla per ty........tkom nzmer

apnormal..fatal..jo normal..katastrofal..victor je i smut kari mos t'ha ski qka mu tut, i vetmi reper me stil faker, mos e ndal hazin, pi goje mut po shprazin, ata qe ta kan inati..ju ka ik fati, nese sje gati, une shpinden ta mbroj, ather bashk i him ksej loj..ok ok kisha pas qef teper met njoftu njeri..je i veqant..per rap..RESPEKT..tung Nani...nifar Pejoni..nga Baseli i zvicres...peace

PALOKA peshendetje nga PALOKA-na jena ma te fortit e din tiiiiii

ej unikatili rules be !! viktor vec perpara se je ma i miri, kejt ta kan inati se hala kerkush nuk ka mujt me arrit kete qe ke mujt ti,....ciao and have fun!!!!! ku ke pa shqipterin qe ta jep doren per suksesin ton a? kurkun........

viktor me kalle kejt ej njeri a po martoesh me mu ... fuck ej pa men me ke lon..... love u very much....your secret baby tinna...mmmmmm love ur lips....!!!!! uk girl

hej unikatil po tflet nje shqipe prej shqipnie jena vllazen u r raper #1 the best ever!
Muzika jote jehon ne downtown Boston keep going yo.
nga drenica ne vlor shqipet po jehojn. nonen npidh gjith tradhtarve jeeeeeaaaahhh!!!

o viktor o haver shum ej car pasha baben ku mi gjet qeto inatqort e tu bre mi pshurr ne goj bre familen atyne babgjyshi jem

This comment has been removed by a blog administrator.

o unikkatil ti sje normal ti je kejt budall o njeri ti lyp me trre me pelqej kanga me dmx tugn

o unikatil ti sje normal shum i qart je do nuk te dojn po mos ta nin se sje normal:P

unikatiiiii is the sickest of the sickest he like the albanian tu pac cant no body f**ck with him viktor keep doin wut u do hommie catholic for life

valla shum e Papqi ish ne Kosov,nuk jeni tu e vrejt hiq.

ooooooooo Bothen ma hankshit krejt ju qi po munohni me hi ne both te victorit aj perqata esht tu ba musik se shume si ju i kan hi ne both e spo munet tjeter qysh mi ju hjek juve prej bothe a po merni vesh hejjjjjjjjjjjj

more hej

allahile veq mos shaj,se ne both te victorit te vraj,edhe ata tjert qi pshtojn ja nisen me kajt, une po vi a,

ne both pi ju qi a,mangupy ,
anonym a, ne per internet ja bre nanen e shqiptarve pa ja qi mus e lasha ahahahahahahahaha

Hey yo unikkatil ty kejt te dojn
Me bo me fol keq per ty
Yau qi nonen i sakatoj
Se jen kejt do t'ngrat
Qe e majn n'goj per net K-RoaD
Kastrioti fr hehe

hej unikatil je me i miri vazhdo sa te mujsh me qit kënge të forta shaje sa te mujsh hysenin ok je ma i miri ti dhe bloody albozy

hej shmeki je me i iri te adhuroj shum kam ca kang te tuat shum te forta e leje kengen e quajtur "hyseni"-"ku tmeten shokt"-"mangupat ma trentit prej trentve"etj je me i miri te adhuroj shum vazhdo ashtu dhe qite ni kang per kosoven se ne ket momen po e ngoj kengen tane

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

UNIKKATIL DHE MUA ME CMENDE SHPIRT!!!!!!!!!!!!!!
AHHHHHHHHHHHHHH VETEM NJE HERE TE TE KISHA NE DORE CDO TE TE BEJA NJE ZOT E DI!!!!!!!!!!!!

DERI NE VDEKJE VEC ME TY!!!!!!!


THJESHT TE TE KISHA NJE HERE NE KREVAT DHE NUK DO DOJA GJE TJETER!!!!!!

JUVE TRAPAVE JU QIFSHA 50 CENTIN SE AI ESHTE NJE KURVE QE SE KA SHOQEN!!!!!THE BLOODY ALBOZ UNIKKATIL CYANIDE MAKFIOZI PRESIONI BUJA E SHUUUUUUME TE TJERE VETEM NJE NATE ME SECILIN PREJ JUSH DHE I BETOHEM ZOTIT QE NUK DO DOJA GJE TJETER!!!

O ZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT JU DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!JU ME CMENDNI ME BENI TE VRAS VETEN SE JENBI YJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE O ZOT JU DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!1

Hey pershendetje te gjithe fansave te Unikkatil!
Une jam Nada nje fanse nga Tirana e cmendur pas Unikkatilit!
Nese doni adresen time eshte kjo:
sexy_babe_unikkatile@yahoo.com
Mos harroni vetem per fansat e Unikkatilit!
Jam ne nje moshe shume te re po prape se prape e dua Unikkatilin!
Dhe gjithe fansat e tij!
Pacim cuna ju puth ku te doni!
Nada Tirane!

Unikatil Mafiozi mbreti qka bre mbreti! krajli i muzikes rap!!!
hey viktor kush ta ka inati karin ta kashoft!!! ok

A E DIN QYSH UNIKKATILIT SJA NIN PER 50 CENTIT SI HA KARI SE KY O SHQIPTAR EDHE MA SHQIPTAR SE QAJ QE PO THOT QE O SHKA UNIKKATIL KSHTU QE UNIKATILIT SI HA KARI PER 50 CCENTIN AS ME DISIRAT AS ME KNU ME TA SE 1 HER EN 1 VJET LIND DIKUSH SIKUR UNIKATIL KSHTU QE MOS JA TESHNI KARIN NJERIT SHUM A

Kam degju qe Unikkatil e shtyp dhjamin me bythe (qihet ne bythe). Eshte e vertete gje?

FUCK OF AND FUCK HIS MOTHER FROM ME FOR DUBLE-G
AND UNIKKATIL YOU ARE THE BEST
unik mos te ha ... se si te vish ne kosov kta pederat kan me shku ne vendlindje te nanav te veta ne serbi se ki mjuv dok kuq. YOU ARE THE BEST UNIK ....BY GJOKA SLO

heyy ska bre fjal ktuu unikkatii oshtt 1 ska me too o vik ajdee brehh ma en kosovv e plasi inatqort se po hajn shumm e spo du met sha se mas zotit tyy te adhurojj je shumm i mirrrrr a skom fjal per tyy jom fanssse e jotja kallna mas zonit tond

hey REBEL ma i miri je ti edhe per kta tjert kari mos t'han se krejt klinca bre jau qifsha rrobt.Kta veq fjal kan bre mother fuck.Hey brother hade bre ne KOSOV e mshelju gojen qetyne pederave qe po shesin koqe me fjal te kota.Kari mos ta ndin shqipe se i ki edhe 2-milijon shqiptar permbas we are with you bro'.You are the best repper in the world.Veq vazhdo Champion je hehe pershendetje pi PEJES

hey Unikkatil vlla une jam i kallt mbas muzikes tonde edhe ti je idolli jem brother edhe deshira jeme ma e madh osht me pas kontakt me ty veq me ta ndi zonin nihere live gjethqka kisha dhon.Pra tu kisha lut qe me pranu qit add teme o vlla - rebelipejes@hotmail.com - bone qet mire vllaqko e prano ket add SE PI Pejes jom edhe duhesh me dit shum qka per vendin tond ok please.You are the best in the worlf.You are first ok bro' ''SHQIPET E PERGJAKSHME''-TBA- REBEL

hey une nuk jom inagji une jom double-G per ni fjal goje muj familjen me ta qi edhe at kryq karit ne qaf nbyth me ta shti bitch

hey UNIK-KATIL TI Je ZEri I Repit Shqiptar Kta TJert MArrin MSin PRej Teje SE bash GJethKushi NUk ban Me fol SJan KReejt SI Unikkatili Qe DIn ME dhan SHkoll ok ti je idoll i jem e un jam njo prej vajzave rrebele unikkatile pres koncertin tond en kosov ose edhe pak vi te vizitoi en usa bye bye king of rap

-Unikkatil i shkele kret brao viq qashtu vazhdo njeri mshelju gojen tonve ran qysh ju ki mshel dei qitash.
djiliroz@live.com

rebel a.k.a unikatil
jemi nje ushtri qe na thojne dabllxhia ne te kena ci rebelat kushe ka be rebelat ushtaret cate keshe more pidhenane ti pidhnane ju jeni ma te lothmeni te kesaj jeta
tash ushtria po shone nje deklarate va qifsha motren va qifsha ushtrin
ju je jeni FAFANGULO

DABLLXHI ARMITE JENI TE PAPARE MO VLLA PO SHANI ATO PIDHNANE REBELAT QE JANE ILANXHI QE JANE PER TU CI ME JE REBELA JANE VETEM ATO ................

REBEL DEGJO
UNE JAM AI DABLLXHI QE TY TE KAME CI TE KAM CI TE KAM THUNU UNE KAME FITU O PITHNANE


USHTRIA TE GJI FAMILJEN

DOUBLE-G--GG---

nese ka munsi e-mail tanin me shti ne web

ton ata qe nuk e dojn unikkatilin le t qihen

Hey Rebel aka UnikkatiL JE ma i forti veq vazhdo edhe hajde nkosov se jena tut prit shum hey veq ti je ma i miri kta tjert ne TBA sjan kurgja pa ty.Edhe ju qe ja keni inati dilni perpara edhe shane mos shani mas shpine.Um falni esht komennt i gjat po mu desht me fol qeshtu.Fuck inat-G te Unikkatilit.

te gjith e dim se unikkatil a i madh por fifty a 1 in the world

o Unikkatik je ma i mirei bre zemer dess per ty mos to ta haje kari per kta tjert se kta veq karin ta han ooo unikkatil un ty qa tme kishe than ta kish hanger i eat oyur dick tung nga VLORA kS. gjith fansave te unikkatilit ja u ha karin

UnikKatil